Feedback
Іконка webcamXP

webcamXP 5.9.8.7

Версія для Windows.
webcamXP
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 14,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2016-10-06

Основна інформація щодо програми

webcamXP - одна за найпопулярніших програм, що призначена для роботи з веб- та IP-камерами. Окрім функції запису відео та зйомки фото, її можна використовувати для організації відеоспостереження. У такому режимі webcamXP зможе транслювати відео з підключених камер та навіть виконувати функцію детектору руху. Для користування функціями відеоспостереження у компаніях та на підприємства доведеться придбати комерційну ліцензію програми. А от для домашньої експлуатації платити не доведеться. В такому разі користуватися програмою можна абсолютно безкоштовно.

webcamXP підтримую майже всі існуючі моделі камер та автоматично знаходить їх у системі. Вона визначає навіть ти пристрої, до яких не встановлене потрібне програмне забезпечення. Звертаємо вашу увагу на те, що при записі безперервного відео програма доволі швидко займає вільний простір на жорсткому дискові. Тому наполегливо рекомендуємо вам налаштувати стиснення файлів. Транслювати відео з підключених камер можна не тільки в клієнт програми, але й на веб-сайт, мобільний пристрій та на зовнішній монітор. Також webcamXP дає можливість налаштувати протокол передачі даних та операцію, яку буде виконано при спрацьовуванні детектору руху.

Графічна оболонка у webcamXP доволі приємна. Усі основні функції тут розбито по окремим розділами, переключатися між якими ви можете за допомогою бокового меню. Програма сумісна з усіма сучасними версіями Windows.

Добірки з цією програмою

Програми для запису з веб-камери
Добірка програм для запису з веб-камер.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм