0
Ставка
55.6 K
Безкоштовно

webcamXP - одна за найпопулярніших програм, що призначена для роботи з веб- та IP-камерами. Окрім функції запису відео та зйомки фото, її можна використовувати для організації відеоспостереження. У такому режимі webcamXP зможе транслювати відео з підключених камер та навіть виконувати функцію детектору руху. Для користування функціями відеоспостереження у компаніях та на підприємства доведеться придбати комерційну ліцензію програми. А от для домашньої експлуатації платити не доведеться. В такому разі користуватися програмою можна абсолютно безкоштовно.

webcamXP підтримую майже всі існуючі моделі камер та автоматично знаходить їх у системі. Вона визначає навіть ти пристрої, до яких не встановлене потрібне програмне забезпечення. Звертаємо вашу увагу на те, що при записі безперервного відео програма доволі швидко займає вільний простір на жорсткому дискові. Тому наполегливо рекомендуємо вам налаштувати стиснення файлів. Транслювати відео з підключених камер можна не тільки в клієнт програми, але й на веб-сайт, мобільний пристрій та на зовнішній монітор. Також webcamXP дає можливість налаштувати протокол передачі даних та операцію, яку буде виконано при спрацьовуванні детектору руху.

Графічна оболонка у webcamXP доволі приємна. Усі основні функції тут розбито по окремим розділами, переключатися між якими ви можете за допомогою бокового меню. Програма сумісна з усіма сучасними версіями Windows.

Ключові особливості та функції програми

  • дає можливість записувати відео з веб-камери;
  • може використовуватися для організації відеоспостереження;
  • сумісна майже з усіма сучасними моделями камер;
  • виконує функцію детектору руху;
  • дозволяє самостійно вибрати протокол трансляції відео;
  • є абсолютно безкоштовною для користування вдома.

Скріншоти та Відео:

Категорія:
Системи:
Windows
Розмір: 14,7 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 06.10.2016
Версія: 5.9.8.7
Підписка на оновлення

Нові відгуки до webcamXP

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Добірки з цією програмою

» Програми для запису з веб-камери
Добірка програм для запису з веб-камер.

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " webcamXP". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання