Feedback
Іконка Drum Pads 24

Drum Pads 24 3.5.7

Версія для Android.
Drum Pads 24
  
5.0 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 34,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-23

Основна інформація щодо програми

   Drum Pads 24 - це додаток, що скоріш за все сподобається не тільки шанувальникам музики, але й тим, хто просто хоче з задоволеннями "вбити час". За його допомогою ви зможете створювати власні треки, при чому робити це буквально у пару дотиків. Головне вікно програми представляє собою панель з багатьма різнокольоровими клавішами. Кожна з таких клавіш відповідає за свій стиль "біту", що починає відтворюватися при натисканні. Комбінуючи такі біти, ви можете створювати оригінальні композиції та навіть записувати їх.

   Ще Drum Pads 24 дає можливість вибирати вже готові композиції та "урізноманітнювати" їх оригінальними бітами. Композиції, що правда, можна брати лише з внутрішньої бібліотеки програми та не всі вони є безкоштовними. Але це, мабуть, найбільший недолік програми з існуючих.

   Серед інших важливих особливостей програми варто згадати підтримку Pitch-ефекту для кожного біту, наявність семплів, що були записані у студії, чотири loop-режиму для кожної кольорової клавіші та багато іншого. Завдяки таким особливостям, Drum Pads 24 стала дуже популярною, а у Play Market з'явилося багато схожих програмних рішень. До речі, скачати та користуватися самою програмою ви можете безкоштовно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм