Feedback
Іконка Shazam

Shazam 8.6.1.171102

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 16,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-06

Основна інформація щодо програми

Shazam - одна з тих популярних програм, що утворила власне дієслово - "шазамити". Під ним мається на увазі процес розпізнавання композиції з використанням вбудованого у Android пристрій мікрофону. Працювати з додатком дуже просто. Достатньо лише запустити його, піднести свій смартфон/планшет до джерела звуку (я можна ближче) та натиснути на клавішу "Слухати". Після цього, програма почне аналіз композиції та пошук інформації про неї у власній базі. Зазвичай цей процес займає кілька секунд. По їх завершенні ви побачити назву треку і посилання на нього у Google Play Музика. В нових версіях Shazam також "навчилася" визначати кількість "шазамів" для щойно розпізнаної композиції.

Shazam відрізняється від аналогічних програмних рішень високою швидкістю розпізнавання. До того ж програма пропонує кілька додаткових функцій. Наприклад, її можна використовувати у якості QR сканеру. Додаток тісно інтегровано не тільки з Google Play Музика, але й з іншими популярними музичними сервісами - Spotify та Deezer. Також підтримується інтеграція з iTunes, але вона навряд чи стане у пригоді власниками Android пристроїв.

Отже, перед нами найкраща програма для розпізнавання музики, яку можна скачати та використовувати абсолютно безкоштовно. Єдиний недолік Shazam полягає у тому, що не так давно у програмі з'явилася реклама.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм