Feedback
Іконка Music Maker Jam

Music Maker Jam 1.2.18.1

Версія для Android.
Music Maker Jam
  
1.2 (Голосів: 2)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 28,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2015-05-03

Основна інформація щодо програми

   Music Maker Jam - це програма, яку можна сміливо назвати одним з найкращих безкоштовних засобів мікшування музикальних композицій, серед тих, що представлено у Google Play. Завдяки ньому ви зможете легко створювати власну музику в найкоротші терміни, користуючись при цьому професіональними "лупами" та аранжуваннями.

   Найцікавіша функція Music Maker Jam полягає у тому, що цей додаток може "заміксувати" для вас кілька треків автоматично. Для цього достатньо просто потрусити портативний пристрій. Звичайно, розробники не обіцяють високу якість композицій, що було створено таким чином, але сама по собі особливість дуже цікава.

   На вибір користувачеві представлено чотири безкоштовних музикальних стилі з якими можна працювати в програмі. При цьому три з них ви можете обрати самостійно. "Лупи" для своїх композицій дозволено запозичувати з інших стилів і таким чином створювати по-справжньому оригінальну музику. До тутешньої графічної оболонки вам доведеться звикнути, вона не дуже інтуїтивна, але після години-другої роботи, ви зрозумієте як тут все працює. Для того, щоб користуватися інтерфейсом Music Maker Jam буле приємніше, розробники додали можливість додати фоном власне зображення.

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики для Android
Програми, які допоможуть вам створювати власні композиції за допомоги портативного пристрою.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм