Іконка imo

imo 7.0.84

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 22,6 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

imo - один з найбільш простих у використанні мессенджерів, що дуже швидко набирає популярність у всьому світі. Найбільш важливою функцією додатку розробники вважають підтримку відеодзвінків. При чому, на відміну від інших подібних програм, вони працюють не лише у мобільному додатку а й у веб-версії сервісу. Також тут є підтримка групових бесід, у яких користувачі можуть обмінюватися текстовими повідомленнями, фотографіями, стікерами та відео. Щоб представити файл на загальний огляд всій групі, достатньо просто прикріпити його до повідомлення.

Розробники подумали про тих людей, що користуються мессенджером одразу на кількох портативних пристроях. Усі ваші повідомлення, відправлені файли та додані контакти автоматично синхронізуються між всіма клієнтами imo. Тобто ви можете без проблем почати розмову на смартфоні, а продовжити її вже на планшеті, або комп'ютері (у мессенджера є десктопна версія що має ті ж функції там можливості що й мобільний додаток).

У початку опису ми сказали про те, що мессенджером дуже просто користуватися. І в першу чергу у цьому "винен" його мінімалістичний інтерфейс, який містить у собі тільки найнеобхідніші елементи керування. Оболонку розбиту всього на два великих розділу: контакти та чати. Тут нема ніяких магазинів зі стікерами, стрічки з новинами та іншого не дуже потрібного "мотлоху". До речі, про панель з контактами. Після встановлення imo на свій смартфон вам не доведеться власноруч додавати друзів та знайомих до списку з контактами. Мессенджер автоматично проаналізує телефонну книгу та знайде у ній людей, що вже використовують цей додаток.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись