Feedback
Іконка ФотоКОЛЛАЖ

ФотоКОЛЛАЖ 8.15

Версія для Windows.
ФотоКОЛЛАЖ
  
3.3 (Голосів: 2)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 167 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська
Ліцензія (Платно) ·   Купити
Оновлення: 2019-06-04

Основна інформація щодо програми

ФотоКОЛЛАЖ - це програма, призначення якої розкрито у її назві. Так, це доволі простий у використанні інструмент для створення колажів, листівок та запрошень. У першу чергу програму орієнтовано на недосвідчених користувачів, але тут також э кілька "просунутих" функцій, про які ми розкажемо далі.

Починати створення проекту можна як "з нуля", так і з вибору готового шаблону. Шаблонів тут доволі багато і всіх їх розбито за категоріями: прості, дитячі, весільні, новорічні, абстрактні і так далі. Обравши шаблон, вам залишиться просто перетягнути зображення у місця, які для них підготовано. Також можна додати текстові надписи, рамки, графічні ефекти та різноманітні прикраси. У окремих розділах ФотоКОЛЛАЖ можна знайти "повзунки", що відповідають за налаштування параметрів кольору (яскравість, контрастність, різкість і так далі). При чому такі параметри кольору можна застосувати як до проекту загалом, так і до окремих графічних елементів.

ФотоКОЛЛАЖ має дуже інтуїтивний інтерфейс. Основну його площу займає безпосередньо проект, над яким ви працюєте. Зверху розташовано панель з стандартними інструментами на кшталт "копіювання", "вирізання", "вставка" і таке інше. Розділи з рамками, ефектами та підписами винесено у бокове меню, а знизу можна побачити панель з основною інформацією про проект. Оболонку представлено лише російською мовою. Українська, на жаль, не підтримується. Також зверніть увагу на те, що ФотоКОЛЛАЖ є платною програмою.

Добірки з цією програмою

Програми для створення колажів
Добірка програм, що призначені для створення колажів.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм