Іконка ФотоКОЛЛАЖ

ФотоКОЛЛАЖ 8.15

Версія для
Windows
3.3 /5
2
Системи:
Windows
Розмір:
167 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія
Trial (Платно)
Оновлення: 2019-06-04
  • Опис програми
  • Ключові особливості
  • Обмеження

ФотоКОЛЛАЖ - це програма, призначення якої розкрито у її назві. Так, це доволі простий у використанні інструмент для створення колажів, листівок та запрошень. У першу чергу програму орієнтовано на недосвідчених користувачів, але тут також э кілька "просунутих" функцій, про які ми розкажемо далі.

Починати створення проекту можна як "з нуля", так і з вибору готового шаблону. Шаблонів тут доволі багато і всіх їх розбито за категоріями: прості, дитячі, весільні, новорічні, абстрактні і так далі. Обравши шаблон, вам залишиться просто перетягнути зображення у місця, які для них підготовано. Також можна додати текстові надписи, рамки, графічні ефекти та різноманітні прикраси. У окремих розділах ФотоКОЛЛАЖ можна знайти "повзунки", що відповідають за налаштування параметрів кольору (яскравість, контрастність, різкість і так далі). При чому такі параметри кольору можна застосувати як до проекту загалом, так і до окремих графічних елементів.

ФотоКОЛЛАЖ має дуже інтуїтивний інтерфейс. Основну його площу займає безпосередньо проект, над яким ви працюєте. Зверху розташовано панель з стандартними інструментами на кшталт "копіювання", "вирізання", "вставка" і таке інше. Розділи з рамками, ефектами та підписами винесено у бокове меню, а знизу можна побачити панель з основною інформацією про проект. Оболонку представлено лише російською мовою. Українська, на жаль, не підтримується. Також зверніть увагу на те, що ФотоКОЛЛАЖ є платною програмою.

Ключові особливості та функції програми

  • створення колажів з "нуля" чи на основні шаблонів;
  • зручні інструменти для додання тексту, рамок та інших прикрас;
  • створення проекту у форматах JPEG, PNG, BMP, GIF та TIFF;
  • інтуїтивна графічна оболонка;
  • сумісність зі старими версіями Windows.

Обмеження безкоштовної версії

пробний період триває 10 днів.

Добірки з цією програмою

Програми для створення колажів
Добірка програм, що призначені для створення колажів.

Останні коменарі