Feedback
Іконка LiveWebCam

LiveWebCam 2.0

Версія для Windows.
LiveWebCam
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows 2003
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 291 Кб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2016-10-06

Основна інформація щодо програми

LiveWebCam - утиліта, що призначена для роботи з вбудованою або "самостійною" веб-камерою. За її допомогою ви можете робити фото, організовувати спостереження за своєю оселею, а також здійснювати налаштування таймеру зйомки, що буде робити знімки через вказаний час. Остання функція буде корисна, наприклад, для вечірок або інших масових заходів що ви хотіли б лишити в пам'яті. Всі зроблені фото буде додано до архіву та зручно сортовано за часом створення.

Інтерфейс програми складається з одного вікна у якому відображаються останні фото та є панель з налаштуваннями. Останніх у LiveWebCam не дуже багато. Утиліта дозволяє самостійно вказати якість фото, його роздільну здатність, співвідношення сторін та формат, у якому буде збережено готовий файл.

Найцікавішою особливістю програми можна вважати функцію автоматичного порівняння двох останніх кадрів і видалення другого у тому разі, якщо він не містить відмінностей. Найбільш корисною ця функція буде при налаштуванні таймеру. Вона дозволить зберегти вільне місце на диску, так зекономити час, що знадобиться для перегляду знімків. Остання приємна особливість LiveWebCam полягає у тому, що вона є повністю безкоштовною та не вимогливою до системного "заліза".

Добірки з цією програмою

Програми для запису з веб-камери
Добірка програм для запису з веб-камер.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм