Feedback
Іконка Adblock Plus

Adblock Plus 3.11.2 (Google Chrome / Яндекс-браузер / Firefox) + 3.11.1 (Opera), 1.5 (Internet...

Версія для Windows.
Adblock Plus
  
2.4 (Голосів: 9)
Системи: Windows
Windows XP
Windows 2003
Windows Vista
Windows 2008
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 2,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-09-02

Основна інформація щодо програми

Adblock Plus - це дуже популярне розширення для браузерів, призначене для покращення виду веб-сторінок, що в них відкриваються. Переглядайте будь-які сторінки і не відволікайтеся на щось зайве, зокрема на набридливу рекламу. Всі рекламні банери Adblock Plus дбайливо видалить, залишивши вам лише необхідне оформлення сторінки та інформацію. До недавнього часу це розширення могли встановити лише користувачі Mozilla Firefox, але зараз воно представлене для всіх більш-менш поширених веб-оглядачах.

При користуванні цим додатком ви зможете заблокувати майже всі види інтернет-реклами - відео в форматі Flash, банери, зображення будь-яких форматів, Java-апплети і так далі. Бази фільтрів, за якими програма буде блокувати рекламу, можна завантажити зі спеціальних ресурсів. У разі того, якщо якийсь рекламний матеріал все ж таки зміг "просочитися" до сторінки, ви можете додати його до списку фільтрації за допомогою контекстного меню. Правила фільтрації стають чинними негайно. Відкривши сторінку повторно ви вже не знайдете доданого до списку рекламного матеріалу.

Як бачите, представлена програма є дуже простою в користуванні. Її можна віднести до категорії "Встановив та забув". Тому ми можемо сміливо рекомендувати її власникам будь-яких браузерів, що втомилися від настирливої реклами.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм