Feedback
Іконка IPTV

IPTV 3.4.6

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 2,8 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-04-09

Основна інформація щодо програми

IPTV - це програма, яка дасть можливість дивитися телевізійні канали. Як не важко здогадатися з назви, вона представляє собою IPTV-клієнт. Запустивши додаток вперше, ви отримаєте пропозицію ввести адресу телевізійного провайдеру. Якщо ви не користуєтеся послугами такого, або не розумієте про що йде мова - просто завантажте список відтворення у форматі M3U або XSPF. Один з таких ви знайдете у розділі "Файли". Одразу ж після вказання місцеположення файлу та додавання його до програми, вона надасть вам список каналів. Зверніть увагу, що IPTV не має власного програвача. Тому необхідно буде додатково встановити на свій портативний пристрій MX Player.

Якщо ви не знайшли потрібний файл у нашому списку, то можете пошукати інші списки відтворення у мережі. IPTV зберігає історію завантажених списків і дозволяє легко переключатися між ними. Також вона працює з телепрограмами у форматах JTV та XMLTV.

З найбільш цікавих можливостей програми варто виділити підтримку відтворення потокового відео через UDP-проксі (лише при встановлені локального проксі у вашій мережі). Також програма вміє сортувати канали за категоріями та автоматично відновлювати з'єднання при розривах з мережею.

Взагалі програма орієнтована скоріше на телевізійні приставки ніж на смартфони та планшети. Але користуватися нею на останніх також доволі зручно. Переконатися у цьому ви можете самостійно, завантаживши її з нашого сайту абсолютно безкоштовно.

Добірки з цією програмою

Програма для перегляду ТВ для Андроїд
Додатки, що дозволяють переглядати ТБ-канали на смартфонах та планшетах.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм