Feedback
Іконка Музыка mp3 zaycev.net

Музыка mp3 zaycev.net 6.1.1

Версія для Android.
Музыка mp3 zaycev.net
  
1.6 (Голосів: 2)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 15,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-12-10

Основна інформація щодо програми

Музика mp3 zaycev.net - додаток, що було створено розробниками популярного сервісу. Він дає можливість безкоштовно завантажувати та прослуховувати музику. Робити це з портативного пристрою за допомогою даної програми особливо зручно, адже вона включає в себе вбудований програвач мультимедіа та зручну пошукову систему. На головному екрані ви знайдете ТОП з найпопулярнішими композиціями, а також зможете ознайомитися з новинками та переглянути категорії пісень.

Навігація у додатку здійснюється за допомогою бокової панелі. Там ви знайдете розділ зі збереженими треками, а також зможете завантажити композиції, що додані до "Моїх Аудіозаписів" у соціальній мережі Вконтакті. Для цього вам достатньо буде увійти до свого облікового запису.

Ще у програмі є віджет для домашнього екрану, за допомогою якого можна легко керувати відтворенням треків. Графічний інтерфейс у Музика mp3 zaycev.net виконано у "матеріальному" стилі, що відмінно пасує до зовнішнього вигляду останніх версій Android. Найцікавіша особливість оболонки полягає у тому, що вона може "розтягуватися", таким чином пристосовуючись до будь-яких розмірів екрану. Додаток, як і весь контент що у ньому міститься, є абсолютно безкоштовним.

Добірки з цією програмою

Програми для завантаження музики для Android
Програми, що допоможуть вам комфортно скачувати музику до пам'яті портативного пристрою
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм