Іконка WavePad Audio Editor

WavePad Audio Editor 6.52

Версія для Android.
WavePad Audio Editor
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 6,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

WavePad Audio Editor Free - це звуковий редактор для операційної системи Android. За його допомоги можна записувати композиції, "нарізати" та "склеювати" їх, а також додавати різні звукові ефекти. Серед "дивних" моментів програми варто виділити те, що вона чомусь не дуже добре працює у альбомній орієнтації, яка краще підходить для роботи з доріжками. Тобто за замовчуванням розробник чомусь рекомендує використовувати альбомний режим.

Окрім того, що за допомоги WavePad Audio Editor Free можна "гратися" з окремими звуковими фрагментами, програма також містить кілька інструментів, які ми звикли бачити лише у "професійному" ПЗ. Наприклад, тут є функція фільтрації фонових шумів. Користуватися нею буде особливо корисно при записі голосу. Так, це програма також вміє. При чому окрім безпосередньо запису вона також дозволяє змінювати голос, роблячи його схожим на голос роботу, дівчини і таке інше. До речі, якщо вам доводиться записувати багато (наприклад, якщо ви журналіст), то ви будете раді дізнатися що у WavePad Audio Editor Free є зручні інструменти для каталогізації збережених файлів.

Як ви вже могли здогадатися, дана програма дає можливість одночасно працювати з кількома треками. При редагуванні користувач може вільно "вирізати", "копіювати" та "вставляти" окремі фрагменти. Серед доступних ефектів (які, до речі, винесено до окремого розділу) є луна, "нормалізація", реверберація та багато інших.

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики для Android
Програми, які допоможуть вам створювати власні композиції за допомоги портативного пристрою.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись