Іконка Puffin Web Browser

Puffin Web Browser 5.2.2

Версія для iOS.
Puffin Web Browser
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 66,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Puffin Web Browser - це неймовірно швидкий мобільний браузер, який використовує одразу кілька технологій, що прискорюють завантаження сторінок. По-перше, він, як і багато інших мобільних веб-оглядачів, вміє "стискати" зміст сторінок. Якщо сайт містить багато графічних елементів, то рівень "стискання" може сягати 90%. Це не лише значно підвищує швидкість серфінгу, але й дозволяє економити мобільний трафік.

Інша цікава технологія, яку змогли реалізувати розробники Puffin Web Browser полягає у завантаженні змісту сторінки до "хмари" і подальшому її відтворенні вже у браузері. Користь від неї особливо відчувається на слабких пристроях, які відчувають труднощі при роботі з "важкими" сайтами. Крім того завантаження у "хмарі" може вберегти користувача від різних загроз та зробити користування публічним Wi-Fi абсолютно безпечним. До речі, ви майте прямий доступ до сховища та можете вільно завантажувати туди власні файли. Puffin Web Browser пропонує 1 Гб вільного місця абсолютно безкоштовною.

Тим, хто любить онлайн-ігри, буде важливо знати, що Puffin Web Browser забезпечує найбільшу швидкість їх відтворення (для цього також використовуються хмарні технології). А для тих, хто часто дивиться відео у браузері, напевно прийде до душі режим кінотеатру, у якому браузер автоматично зменшує яскравість всіх елементів сторінки окрім вікна програвача. Завдяки цьому користувач може повністю сконцентруватися на перегляді.

Отже, Puffin Web Browser пропонує доволі багато цікавих функцій та можливостей. Через це він є чи не найпопулярнішим оглядачем для iPhone та iPad.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись