«Блокування реклами»

0
Ставка
Програми блокування реклами скачати безкоштовно

Якщо ви шукаєте ефективне рішення для боротьби з рекламою на веб-сторінках, то ви потрапили за адресою. На цій сторінці ви знайдете різні програми та розширення для браузерів, здатні вирішити цю проблему.

Як зазначено вище, розділити подібні інструменти можна на дві категорії – додатки для браузерів та окремі програми, що встановлюються на комп'ютер. Обидва варіанти мають свої переваги.

Якщо ви користуєтеся одним браузером, краще встановити одне з доповнень. AdBlock Plus, наприклад, ефективно очищає веб-сторінки та заощаджує час на їх завантаження. Розширення розміщує іконку в інтерфейсі браузера. При цьому ви можете складати списки виключених сайтів, якщо з якоїсь причини блокування реклами вам не потрібне.

Другий варіант – встановити окрему програму блокування реклами. У цьому випадку реклама блокуватиметься у всіх ваших браузерах. Крім того, такі програми як Adguard пропонують додаткові функції. Наприклад, програма має базу шкідливих сайтів, і сповіщатиме вас про них. Також ви можете скласти свій список небажаних сайтів, щоб, наприклад, захистити від них дітей. Потрібно також зазначити, що реклама блокуватиметься не лише у браузері, а й у месенджерах та інших програмах.

Програми в категорії: Всього знайдено: 1

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження

Adblock Plus 3.16.2 (Google Chrome / Яндекс-браузер / Opera / Microsoft Edge)

Додаток для веб-браузерів, що призначений для блокування будь-якої реклами.
Безкоштовна
4.6
 
  1