0
Ставка
207 K
Безкоштовно

Homescapes - нова головоломка від компанії Playrix. У цій грі вам належить навести лад у гігантському особняку і допомогти дворецькому Остіну розібратися з різними проблемами на численних рівнях. Концепція цієї головоломки дуже нагадує Gardenscapes, де ви також допомагаєте з облаштуванням господарства і збираєте різнокольорові предмети в один ряд.

Homescapes пропонує величезну кількість рівнів, на кожен з яких відводиться певна кількість ходів. Ваше завдання - виконати всі поточні цілі і заробити якомога більше монет. Наприклад, на 12 етапі ви займаєтеся збором 19 вишеньок шляхом складання комбінацій з різних предметів, а на 7-му - намагаєтеся розблокувати всі частини килима. Причому цілі змінюються залежно від складності. У процесі вам можуть зустрітися такі незвичайні предмети (бустери), як диско-кулі, хлопавки і ракети. Найчастіше вони використовуються для прискорення проходження етапу.

У разі перемоги ви отримуєте золоті зірки, необхідні для виконання тих чи інших завдань (прибирання будинку, лагодження старих меблів та інші). Фактично вони впливають на просування вашого героя сюжетом, а також на відкриття нових ігрових локацій. Також по завершенню рівня вам видають деяку кількість монет, які витрачаються на купівлю додаткових ходів. Якщо ви не зможете розв'язати задачу за відведену кількість спроб, вам доведеться витратити одне з 5 життів. Це найдорожчий ресурс. На відновлення 1 життя йде понад 27 хвилин реального часу.

Якщо ви є великим шанувальником Fishdom, Call of Atlantis та інших проєктів від Playrix, то ця гра вас точно не розчарує. Вона може сподобатися як любителям аркадних головоломок у жанрі "3 в ряд", так і шанувальникам казуальних ігор на мобільних пристроях.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 148 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freemium (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 6.1.5
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Homescapes

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Homescapes". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання