Іконка Шашки

Шашки 2.5.6

Версія для iOS.
Шашки
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 76,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Шашки - стара добра настільна гра, у яку тепер можна пограти на своєму Apple-девайсі. При чому пограти з комфортом та навіть знайти собі достойного суперника у мережі. Але про це далі.

Гра пропонує вас дуже красиву тривимірну дошку, так красиві анімації при переміщені шашок та при переході у дамки. Розробники непогано попрацювали над візуальною складовою, але при цьому зберегли невеликі вимоги до "потужності" iOS-девайсу. Також варто згадати те, що додаток відмінно адаптовано під нові Retina-екрани з дуже високою щільністю пікселів. Звукових ефектів у грі мінімум, а при необхідності їх можна вимкнути одним натисканням прямо з ігрового екрану. Окрім традиційного вигляду шашок, у грі передбачено також декілька дійсно оригінальних. Наприклад, є "радіокативний" стиль, та багато варіантів незвичайних забарвлень з прапорами різних країн.

За замовчування обрано класичні (міжнародні) правила, у яких передбачено необхідність обов'язково "вбивати" шашку при такій можливості. Окрім того, гравцям доступні російські, американські, бразильські та італійські різновиди шашок. Щодо режимів гри, то їх доступно аж три. Перший - гра зі штучним інтелектом. Вам пропонують обрати складність віртуального суперника, або дати йому фору, позбавившись кількох своїх шашок від самого початку партії. Другий режим - гра з другом на одному смартфоні чи планшеті. Якщо ваш пристрій має невелику діагональ екран, то доведеться передавити з рук до рук, аби кожен суперник зміг зробити свій хід. А от девайс з великим дісплєем можна повністю замінити собою справжню дошку для шашок. Ну і останній режим - гра з живими суперниками у мережі. Одержуючи перемоги у партіях ви будете поступово підвищувати свій ігровий рейтинг, а також отримувати нові звання та заробляти досягнення.

У кожного гравця у мережі є власний профіль. Там відображається його рейтинг та нагороди, а також нік та основна інформація (заповнює сам гравець). За бажанням ви можете спілкуватися з іншими любителями шашок, та додавати їх до списку друзів.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись