Іконка MorphVOX Pro

MorphVOX Pro 4.4.68

Версія для Windows.
MorphVOX Pro
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 6,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

MorphVOX Pro - це одна з найбільш відомих програм, що вміє змінювати голос. Програма працює напряму з мікрофоном, через що сумісна майже зі всіма клієнтами голосового спілкування. На старих версіях операційної системи Windows MorphVOX Pro використовує власний аудіо драйвер, який встановлюється разом з самим "морфером".

Отже, програма містить велику бібліотеку "готових" голосів. Серед них є голос дитини, робота, жінки, чоловіка, собаки та сатани. Також користувач має можливість самостійно створити нові голоси, вказавши вхідні параметри звуку (висоту, крок і таке інше). Для цього у програмі навіть передбачено спеціального покрокового майстра, що надасть вам всі необхідні інструкції. Ще у MorphVOX Pro є вбудований еквалайзер та бібліотека ефектів: луна, реверберація, хор, вібрато, тощо. За необхідності користувач може вибрати "фон", як то жвава вулиця чи торговий центр та налаштувати спеціальній будильник, який автоматично вимкне зміну голосу через вказаний час.

Що стосується графічної оболонки, то вона у "морферу" не дуже інтуїтивна та навіть трохи архаїчна. Крім того, розробники не перевели програму ані на українську, ані на російську мови. Ну і останній важливий недолік MorphVOX Pro полягає у тому, що дане ПЗ не є безкоштовним. Так, новим користувачам надається пробний період, але триває він лише один тиждень.

Добірки з цією програмою

Програми для зміни голосу
Програми, які допомагають змінити голос при спілкуванні у мережі.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись