Іконка Scramby

Scramby 2.0.60.0

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 39,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Demo (Платно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

Scramby - це невеличка утиліта, що дозволяє змінити свій голос при здійсненні дзвінків з комп'ютеру. Вона працює не лиши у спеціалізованих програмах як то Skype чи Discord, але й у онлайн іграх. Справа у тому, що програма підміняє оригінальній звуковий драйвер на свій власний, який встановлюється разом з самою Scramby. Тобто параметри голосу змінюється ще на "вході" і всі клієнти спілкування "чують" саме змінений голос а не оригінальний.

У тутешній бібліотеці містяться, здебільшого, комічні голоси. Ось лише декілька з них: мікі-маус, бджола, шалений хлопець, чарівник, печерний троль, орк, робот-андроїд, командир космічного корабля і таке інше. Всього доступно близько тридцяти пресетів. Також є окремі звуки, що також допоможуть підвищити настрій співбесіднику. Наприклад є звук сміху (як у популярних комедіях), звук гонгу, пострілу з гранатомету, гірського рогу та багато чого іншого. При необхідності можна підключити один з доступних звукових фонів: океан, ферма чи клубна вечірка. Як бачите, Scramby пропонує непоганий набір функцій. При цьому програмою ще й доволі просто користуватися. Інтерфейс у Scramby дещо архаїчний, але зручний. Всі елементи керування знаходяться прямо на головній панелі. Саме там ви можете змінити голос, вибрати "фон" та відтворити будь-який ефект з бібліотеки.

З недоліків програми можна виділити той факт, що вона має проблеми сумісності з новими версіями Windows та не є безкоштовною.

Добірки з цією програмою

Програми для зміни голосу
Програми, які допомагають змінити голос при спілкуванні у мережі.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись