Feedback
Іконка AusLogics BoostSpeed

AusLogics BoostSpeed 11.4.0.3

Версія для Windows.
AusLogics BoostSpeed
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 26 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2020-03-26

Основна інформація щодо програми

AusLogics BoostSpeed - комплексне програмне рішення, яке допомагає підвищити продуктивність вашого комп'ютеру. Програма одночасно виконує функції "чистильника" та "твікеру". Більш того, вона піклується про конфіденційність особистих даних користувача та може оптимізуватися швидкість з'єднання з мережею.

Auslogics BoostSpeed має стильний та сучасний інтерфейс, у якому всі доступні інструменти "розсортовано" за категоріями. У головному розділі відображується інформація про загальний "стан" ПК. Звідти можна дізнатися про кількість місця, яке можна звільнити на диску виконавши його очистку, а також про кількість інших проблем (зайвих ключів реєстру, не застосованих "твіків" системи і так інше). Ще з головного вікна можна налаштувати планувальник, який буде автоматично запускати очищення за вказаним розкладом. Для отримання більш детальних відомостей ви можете завітати до розділу "Діагностика".

Тим, хто дбає про конфіденційність власних даних, будуть корисні інструменти з розділу "Особисті дані". Вони допомагають "позбавитися" від Cookie файлів та будь яких інших "слідів" користування комп'ютером чи перебування у мережі. З приводу безпеки також рекомендуємо завітати до розділу "Тюнинг Windows 10". Там користувачі найновішої версії Windows зможуть "відключити" різні трекери та обмежити передачу особистих даних до Microsoft.

Отже, як бачите, AusLogics BoostSpeed - це дійсно багатофункційне рішення. Окрім описаних вище інструментів, воно також вміє виконувати резервне копіювання, визначати "підозрілі" плагіни у браузерах і робити багато чого іншого. Тому не дивно, що програма є платною.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм