«FTP клієнти»

0
Ставка
Найкращі FTP клієнти

В даному розділі нашого сайту ви знайдете програми передачі даних по проколу FTP. Дані програми широко використовуються веб-майстрами для завантаження та редагування файлів на серверах. Веб-сторінки, зображення, відеоконтент – все це можна зручно перенести із сервера та на сервер за допомогою FTP-клієнта.

Принцип роботи з FTP клієнтом дуже простий. Для початку вам потрібно авторизуватися на сервері за допомогою логіну та паролю. Далі робота з файлами ведеться за аналогією зі звичайним провідником Windows. Файли, які потребують трансферу, копіюються у відповідні папки на сервері. Якщо ви маєте декілька облікових записів, як правило, ви можете зберігати їх у відповідному діалоговому вікні авторизації. Це дозволить швидко логінуватися надалі.

FTP-менеджери мають кориснi функції. Так, наприклад, при розриві з'єднання можливе відновлення передачі файлів із того ж місця. Крім того, якщо завантаження файлів вимагає часу (файли великого розміру), то можливе планування завантажень на певний час та формування черги завантажень. Також, щоб не завантажувати свій інтернет-канал, можна вказати максимальну швидкість передачі даних.

Коли безпека виходить на перший план, на допомогу веб-майстру надходять такі протоколи як FTPS та SFTP. Їх реалізація також доступна в багатьох FTP-клієнтах, що дає можливість передавати на обслуговування дані авторизації і сам контент без побоювань про їх втрату.

Програми в категорії: Всього знайдено: 0

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження
Немає програм, що пасую до умов фільтрації у цій категорії