«Телефонія, SMS»

0
Ставка
Найкращі програми для дзвінків та відправлення SMS

В даний час складно собі уявити роботу на комп'ютері без додатків для голосового зв'язку, обміну текстовими повідомленнями, відеодзвінків, обміну зображеннями та фотографіями та миттєвої передачі файлів через інтернет. Такі програми називають месенджерами. Вважається, що перший месенджер був розроблений ще 1988 року.

Тут ви можете завантажити класичнi месенджери: ICQ, Skype, IMO, MSN. Також великою популярністю користуються більш сучасні месенджери, такі як Viber, Telegram, WhatsApp. Практично всі подібні програми розроблені різними компаніями та групами програмістів, тому обмінюватися текстовими, голосовими та відео повідомленнями між різними месенджерами неможливо. Це пов'язано з тим, що вони використовують різні протоколи передачі, різні сервера, різний функціонал самих месенджерів тощо.

Месенджери можна умовно поділити на сфери користування.

  1. Деякі використовуються переважно для відеозв'язку, такі як Skype, Google Hangouts та Zoom.
  2. З тих, що використовуються переважно для обміну короткими текстовими повідомленнями, зображеннями (фотографіями) можна виділити такі програми: Viber, Telegram, WhatsApp та інші.
  3. Окремою категорією можна визначити голосові чати. Вони призначаються для швидкої комунікації під час спільної роботи, а також онлайн командних іграх (найважливіший інструмент у кіберспорті). Найчастіше використовувані голосові чати це Discord, Ventrilo (технологія VoIP) і найпростіший "голосовик" з низькими вимогами до системи Teamspeak.

Для тих, хто вважає, що різні мессенджери підходять для використання тільки в інтернеті, варто відзначити, що багато з них підходять для дзвінків на мобільні та стаціонарні телефони. Більше того, часто такі дзвінки обійдуться вам дешевше ніж якщо б ви телефонували за класичним мобільним зв'язком.

Програми в категорії: Всього знайдено: 3

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження

Discord 1.0.9013

Програма для текстового і голосового спілкування для користувачів різних спільнот. Підтримує відеодзвінки, конференції і трансляції.
Безкоштовна
Українська
  3
 

Skype 8.97.0.404

Самий популярний інтернет-месенджер з підтримкою аудіо і відеозв'язку. Програма підходить для спілкування та проведення відеоконференцій.
Безкоштовна
Українська
  3
 

Zoom 5.14.8

Популярна програма для проведення відеоконференцій і вебінарів. Підходить для організації віддаленої роботи та онлайн освіти.
Безкоштовна
4
  8
  1