«Налаштування браузеру»

0
Ставка
Кращі розширення та плагіни для браузерів для блокування реклами, завантаження відео та музики.

В даний час важко уявити роботу на комп'ютері без браузера. А доповнення до нього дозволять вам зібрати функціональний набір практично для будь-яких потреб.

Дуже популярними є доповнення для соціальних мереж. Вони дозволяють отримувати повідомлення про нові повідомлення і навіть листувати, не заходячи в саму соціальну мережу. Також часто потрібна така опція для браузера, як блокування реклами. Такі розширення, як AdBlock Plus, значно очищають сторінки сайтів і роблять веб-серфінг приємнішим.

Бажаєте завантажити відео чи музику? Спеціальний плагін, встановлений у браузер, дозволить вам робити це навіть тоді, коли на сторінці сайту опції завантаження контенту немає. Просто встановіть подібне доповнення та ви зможете завантажувати відео з YouTube та інших популярних платформ.

Корисну в майбутньому інформацію прийнято зберігати в закладки. Спеціальні плагіни допоможуть вам робити це швидше та зручніше. Наприклад, замість стандартної пустої сторінки браузера ви можете розмістити іконки потрібних сайтів.

Розширення для браузерів також надають різні постачальники послуг. IP телефонія, онлайн-банкінг, інтернет-покупки - все це може стати простіше, якщо ви встановите відповідне доповнення.

Потрібно відзначити, що браузери, розроблені на одному "движку", підтримують одні й ті ж розширення. Однак інтернет-браузери розроблені на різних платформах вимагають розширень, побудованих саме для них.

Програми в категорії: Всього знайдено: 0

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження
Немає програм, що пасую до умов фільтрації у цій категорії