«Розкрутка сайтів»

0
Ставка
Програми для розкрутки та оптимізації сайтів скачати безкоштовно

В даній категорії нашого сайту зібрані різноманітні інструменти для розкрутки сайтів. Тут можна завантажити програми як для SEO-розкрутки, так і для налаштування платного CPC трафіку.

Для комплексного аналізу сайту та подальшої SEO-оптимізації, скористайтесь такими програмами, як SEO SpyGlass та RDS API. Вони дозволяють відсканувати всі сторінки сайту на предмет таких показників як тематичний індекс цитування, Google PageRank, кількість проіндексованих сторінок і т.д. В цілому, кілька десятків показників може бути відображено в результаті сканування, і використано вами для поліпшення позицій вашого сайту в пошукових системах.

Якщо ви займаєтеся контекстною рекламою, вам будуть цікаві такі інструменти, як Key Collector. Вони використовуються для автоматичного збору статистики за пошуковими запитами, які надалі використовуються для формування ключових та оголошень. Для професійного настроювання реклами потрібно зібрати часом кілька тисяч пошукових запитів, тому робити це вручну дуже важко.

Також веб-майстру можуть знадобитися інструменти для перевірки унікальності тексту, пошуку плагіату, складання картки сайту для пошукових систем і т.п. Всі ці завдання можна вирішити за допомогою програм цього каталогу.

Програми в категорії: Всього знайдено: 0

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження
Немає програм, що пасую до умов фільтрації у цій категорії