«Файлообмін, шаринг»

0
Ставка
Програми для безкоштовного обміну файлами, торренти безкоштовно

Даний розділ нашого сайту присвячений програмам, які дозволяють користувачам завантажувати та ділитися популярним контентом. Файли великого розміру, такі як фільми та ігри, не завжди зручно качати безпосередньо у браузері. Для цього були створені програми для файлообміну.

Інструменти для завантаження та шарингу контенту пропонують своїм користувачам такі функції, як регулювання швидкості закачування, поміщення різного типу файлів у різні папки, визначення пріоритетів якщо завантажень кілька, зупинку завантажень та поновлення з того ж місця та багато іншого. Майже всі ці функції недоступні під час використання вбудованого завантажувача браузера.

При використанні програм, призначених для протоколу BitTorrent, безперечною перевагою є також те, що завантаження файлу ведеться в кілька потоків і з кількох джерел одночасно. Це прискорює закачування. Крім того, подібні інструменти для файлообміну дозволяють використовувати контент файлу, навіть якщо завантаження ще не завершено. Наприклад, завантаживши частину фільму, ви можете почати його перегляд поки завантажується залишок. Теж стосується і аудіо файлів. При використанні Bittorrent та Zona ви не тільки завантажуєте файли, але й роздаєте їх іншим учасникам мережі. Це відбувається автоматично, коли програма запущена.

Варто відзначити, що майже всі утиліти для файлообміну є безкоштовними, не вимагають особливих навичок і не потребують сильних ресурсів комп'ютера.

Програми в категорії: Всього знайдено: 2

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження

Zona 2.0.1.1

Торрент-клієнт, що дасть вам можливість переглядати фільми та серіали не очікуючи повного завантаження на компьютер.
Безкоштовна
4.7
Українська
 
 

qBittorrent 4.5.2 (x64)

Bittorrent-клієнт з безліччю функцій і власною пошуковою системою.
Безкоштовна
Українська