«Веб-дизайн»

0
Ставка
Безкоштовні програми для веб-дизайну

Представляємо вашій увазі набор програмного забезпечення, яке полегшує життя веб-програмістам та веб-дизайнерам. На цій сторінці ви знайдете візуальні редактори веб-сторінок, утиліти для роботи з програмним кодом, програми для створення мультимедіа контенту та багато іншого.

Високу популярність мають програми для створення сайтів, які не вимагають знання мов розмітки веб-сторінок. Такі інструменти, як Adobe Dreamweaver та WYSIWYG Web Builder, дозволяють створювати веб-сторінки шляхом простого компонування потрібних елементів (кнопки, меню, зображення та інше). При цьому код сторінки генерується автоматично. Завантажити отримані сторінки в інтернет можна, не виходячи з програми.

У цьому каталозі представлені утиліти для зручної роботи з кодами. Notepad++, наприклад, є текстовим редактором із підтримкою синтаксису більшості популярних мов програмування. CoffeeCup Free HTML Editor дозволяє зручно редагувати HTML та CSS, синхронізуючи їх при цьому із сервером.

Сучасні сайти не обходяться без медіа контенту і це дуже важлива частина будь-якого солідного сайту. Програми для створення анімацій, flash-роликів, банерів та простих flash-ігор також доступні для завантаження. Від потужних і дуже дорогих, таких як Adobe Animate, до більш простих і безкоштовних, таких як Pencil2D.

Крім того, в даному розділі ви знайдете популярні движки для створення інтернет-магазинів, блогів, сайтів новин та інших веб-ресурсів. Це вже готові робочі рішення, які мають гнучкі налаштування, і дозволяють веб-фахівцям створювати унікальні, не схожі на інші сайти.

Програми в категорії: Всього знайдено: 0

Сортувати за:
Оцінкам Завантаження
Немає програм, що пасую до умов фільтрації у цій категорії